TECHNOLOGICKÉ PORADENSTVÍ

Vyplňte tento jednoduchý a nezávazný OZDRAVNÝ LIST pro svá pole a pošlete nám jej ke zpracování.

Následně pro Vás ZDARMA připravíme Technologické poradenství!

(zabere pouze 30 sekund)

Není to jenom o tom, nakoupit hnojiva a rozhodit po poli. Pravda i takový přístup bude pro Vaši půdu přínosnější než nic. Pokud ale chcete maximálně využít potenciál OZDRAVNÝCH hnojiv, máme pro Vás zajímavou formu technologického poradenství, které pro Vás zpracujeme zcela ZDARMA na základě společného setkání a bližší zhodnocení Vašeho současného způsobu pěstování plodin, jejich výživy a péče o půdu.

Není potřeba hned objednávat desítky tun. Pojďme vyzkoušet pár tun OZDRAVNÝCH hnojiv na Vašich "nejhorších" polích a zažijme společně ten rozdíl v lepším zdravotním stavu Vašich půd!

1) Jaký je předmět vaší zemědělské činnosti?
Jiný předmět vaší zemědělské činnosti.
2) Jaký přínos si přejete od ozdravných organických hnojiv GERMIFLOR?
Jaký další přínos očekáváte?
Na jaké ploše hospodaříte? (Množství obhospodařovaných ha.)
Jaké plodiny pěstujete? (Napište jaké.)
Děláte pro svá pole nějaká opatření pro zlepšující stav? (Pokud ano, napište co.)
Název vaší společnosti:*
Vaše jméno:*
Pracovní funkce:*
Mobilní číslo:*
E-mail:*
Poznámka:
Stisknutím tlačítka Souhlasím a odeslat souhlasíte s tím, že Vám na základě vyplněných informací připravíme Technologické poradenství, budeme Vás kontaktovat na některém z uvedených kontaktů a dále Vám budeme posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou (zajímavým obsahem z oblasti hnojiv a ekologického zemědělství, nebo doporučení na další odborníky z oboru). Zásady zpracování osobních údajů.

Vaše osobní údaje budeme (pod firmou AGRICOLE TECH, s.r.o.) zpracovávat v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu.

ODEBÍREJTE NAŠE NOVINKY

Vaše osobní údaje budeme (pod firmou AGRICOLE TECH, s.r.o.) zpracovávat v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu. Zásady zpracování osobních údajů.