TECHNOLOGICKÉ PORADENSTVÍ

Vyplňte tento jednoduchý a nezávazný OZDRAVNÝ LIST pro svá pole a pošlete nám jej ke zpracování.

Následně pro Vás ZDARMA připravíme Technologické poradenství!

(zabere pouze 30 sekund)

REFERENCE

„Na projektu Zdravé Pole mne zaujalo vyzkoušet něco nového v podobě OZDRAVNÉHO organického hnojiva ORGANO fertil. Toto hnojivo mě zaujalo svým složením – velmi bohaté na organickou hmotu, dováží se peletizovaná ve vacích, což usnadňuje aplikaci a velmi dobře a přesně se rozmetají.

Hnojivo jsem použil před setím s následným zapravením do půdy, kde se peletky velmi dobře rozkládají. Domnívám se, že uvedené OZDRAVNÉ hnojivo je vhodné tam, kde se málo používají ostatní organická hnojiva a že je to především dlouhotrvající investice do půdy.“

Tomáš Pavelka, SHR (okr. Brno-venkov)

 

1) Jaký je předmět vaší zemědělské činnosti?
Jiný předmět vaší zemědělské činnosti.
2) Jaký přínos si přejete od ozdravných organických hnojiv GERMIFLOR?
Jaký další přínos očekáváte?
Na jaké ploše hospodaříte? (Množství obhospodařovaných ha.)
Jaké plodiny pěstujete? (Napište jaké.)
Děláte pro svá pole nějaká opatření pro zlepšující stav? (Pokud ano, napište co.)
Název vaší společnosti:*
Vaše jméno:*
Pracovní funkce:*
Mobilní číslo:*
E-mail:*
Poznámka:
Stisknutím tlačítka Souhlasím a odeslat souhlasíte s tím, že Vám na základě vyplněných informací připravíme Technologické poradenství, budeme Vás kontaktovat na některém z uvedených kontaktů a dále Vám budeme posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou (zajímavým obsahem z oblasti hnojiv a ekologického zemědělství, nebo doporučení na další odborníky z oboru). Zásady zpracování osobních údajů.

Vaše osobní údaje budeme (pod firmou AGRICOLE TECH, s.r.o.) zpracovávat v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu.

ODEBÍREJTE NAŠE NOVINKY

Vaše osobní údaje budeme (pod firmou AGRICOLE TECH, s.r.o.) zpracovávat v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu. Zásady zpracování osobních údajů.